Hoi, wij zijn Bizztalent!

Dankzij het doorzettingsvermogen van ons huidige team, zorgden we de afgelopen jaren voor een mooie en stabiele groei van ons bedrijf. Vandaag stellen we ruim 90 IT-consultants te werk over heel België. Maar… daar houdt het niet op.

Wij geloven in de kracht van IT consultancy als grond voor succes

Bij Bizztalent hebben we de overtuiging dat bedrijven niet altijd nood hebben aan permanente werkkrachten. Vaak is er geen tijd of budget voor een lang rekruteringsproces, wat zorgt voor een rem op de gewenste groei.

Onze flexibele IT consultants zijn het perfecte antwoord op die nood aan schaalbaarheid. Snel up- en downscalen in functie van tijdelijke projecten of noden, zonder extra kost of administratie? Dat is waar wij in excelleren.

Nood aan IT-consultants?

Helemaal iets voor jou?
Top! Solliciteer vandaag nog!

Overtuigd van een carrière bij Bizztalent? Top! Dan is het tijd om te solliciteren...
Yes, ik ben overtuigd!

Referral programme

Breng jij een nieuwe collega aan bij Bizztalent? Dan hangen daar heel wat voordelen aan vast.
Ontdek snel meer!

We zetten in op wellbeing, zodat onze consultants kunnen schitteren

Werk en privé hebben een grote invloed op elkaar — en da’s iets waar Bizztalent zeer bewust mee omgaat. We kunnen onze klanten enkel ontzorgen wanneer ook onze consultants zorgeloos zijn. Door in te zetten op wellbeing, brengen we onze consultants on top of their game en zijn ze beter bestand om de problemen van morgen aan te halen.

We beschrijven onze consultants dan ook graag als doorzetters pur sang’. We verwachten van elke collega een authentieke doorzettersmentaliteit: enkel hiermee bouw je de nodige expertise op en kan je oprecht impact maken in de business waar je terechtkomt.

Iets voor jou? Join our team!

Ontmoet het Bizztalent recruitment team

Soheel

Soheel

Latifi

Operations Director Partner

soheel@bizztalent.be
Nick

Nick

Smeyers

Managing Partner

nick@bizztalent.be
Jan

Jan

Rombouts

Managing Partner

jan@bizztalent.be
Jill

Jill

Dewingaerden

HR Assistant

jill@bizztalent.be
Louise

Louise

Wieërs

HR Coach

louise@bizztalent.be
Nikola

Nikola

De Pesseroy

Senior Consultant

nikola@bizztalent.be
Nils

Nils

Goethals

Senior Consultant

nils@bizztalent.be
Matthieu

Matthieu

Cornelis

Consultant

matthieu@bizztalent.be
Eline

Eline

De Vos

Consultant

eline@bizztalent.be
Bizztalent is echt een jong en dynamisch bedrijf dat veel energie uitstraalt. Ze zijn erg verwelkomend en informeel.- Feedback uit werknemersenquête 2021

Benieuwd naar wat Bizztalent voor jou kan betekenen?